Kdy je Black Friday 2018?

Kdy je Black Friday 2018?

 

Kdy je Black Friday 2018? Black Friday Česka Republika 2018 se bude konat v 23 Listopadu.

Kdy-je-Black-Friday-2018

 

Podle amerických tradic, Black Friday 2018 se vždy koná v poslední Patek v Listopadu, příslušně 23 listopadu 2018.

Minulost nám říká že je možné abychom měli 3 dni za sebou Black Friday, ktery se takto promění v Black Weekend 2018 Česka Republika. Ale jestli uvažujeme i toho že v Pondělí, 26 listopadu 2018 je Cyber Monday můžeme mít 4 dni Black Friday 2018.

 

Seznam zúčastněných obchodů na Black Friday Česka Republika 2018

 

Black Friday 2018, den s největšími slevami v roce. Díky zkušenostmi nashromážděními každý rok, jak obchody, tak i kupujícími, ale také kvůli rozmanitosti zúčastněných obchodů, se oznamuje jeden senzační BF 2018.

 

Níže najdete hlavni obchody, který se loni zúčastnili na Black Friday Česka Republika, a který, pravděpodobně se zúčastni i na Černý Patek 2018.

 

Seznam zúčastněných obchodů:

Alza, AlpinePro, Answer, Apple, Audiolibrix, Audioteka, Aukro, Bata, Bambule, Bedigital, Benu, Bezdratovepecky, Bibloo, BigBrands, CZC, Datart, Deichmann, eFitness, ElectroWorld, Emos, Euronics, FootShop, FotoSkoda, Helveti, Hervis, i-Living, inSPORTline, iQSPORT, iSETOS, iStores, iStyle, iTesco, JRC, Kasa, Kosik, Kulina, Kytary, LED Solution, LIDL, Mall, MegaPixel, Mobil pohotovost, Mironet, Okay, Parfemy, Petcenter, Queens, Sboty, Kola-Radotin, Softcom, Sparkys, Sportisimo, Stival, Tescoma, Vemzu, Vivantis, Xzone, ZOOT.

Značky se Slevami na Black Friday Česka Republika 2018

 

Black Friday 2018, žádá stále více a více známým značkám, aby nabídly masivní slevy kupujícím. Letos jsme připravili seznam nejvýznamnějších značek se slevami pro Black Friday Česka Republika 2018.

Elektronika:

Acer, Apple, Asus, Beats, Bose, Braun, Canon, Dell, GoPro, Huawei, IBM, JBL, Lego, Lenovo, LG, Nikon, Panasonic, Philips, Samsung, Sony.

Spotrebice:

Beko,  Bosch, Electrolux, Gorenje, Hotpoint, Indesit, Oral-B, Panasonic, Samsung, Siemens.

Moda:

Adidas, Columbia, Converse, Calvin Klein, Desigual, Festina, Fossil, New Balance, Nike, Salomon, The North Face, Timberland.

Sleví na produkty Black Friday Česka Republika 2018

V průběhu let, stále vice obchodu se zúčastni na Black Friday Česka Republika, nabízí výrazné slevy na co nejvíce produktů v jakémkoli oboru. Níže jsou některé z nejočekávanějších Slev Black Friday 2018.

 

Novinky Black Friday 2018

Víme, jak důležité je držet krok s novinkami o Black Friday Česká Republika 2018. Proto jsme pro vás pečlivě vybrali příslušné zprávy! Vyber abys byl informován o Black Friday Česka Republika 2018!

Takže ještě jednou. Kdy je Black Friday 2018? Black Friday Česka Republika 2018 se bude konat v 23 Listopadu.