Seřadit podle kategorií zajmu, inteligentní způsob, jak držet krok se slevami a promo akcích Black Friday 2018

Vzhledem k tomu, že se jedná o nejoblíbenější diskontní kampaň z České republiky, tato událost přitahuje od roku k roku mnoho dalších obchodu. Z tohoto důvodu, prohlížení seznamů zúčastněných obchodů se může stát chaotickým. Servery, které hostí velké obchody, mohou mít problémy kvůli dopravnímu výbuchu během propagačního období, takže je obtížné na nich
navigovat.

Úlohou společnosti www.BlackFriday.cz je přeskočit toto vyhledávání slev. Děláme pro vás všechnu práci, vybíráme všechny slevy s účastných obchodu, uspořádáme je podle obchodu a kategorii produktu, tak abyste mohli snadno najit nejlepší cenu požadovaného produktu.
Máte možnost vidět všechny nabídky pro typ výrobků, které vás zajímají, aniž byste museli prohlížet všechny stránky specializovaných prodejen. Můžete se také dozvědět o méně známých obchodech, za vyhovující ceny.
Seznamy propagačních produktů jsou snadno navigovatelné a jsou neustále aktualizované, aby reflektovaly nejlepší nabídky obchodů účastných BF 2018. Produkty jsou přidány do seznamu, až když se zveřejni katalogy akcí a slev, proto doporučujeme, aby byl seznam pravidelně kontrolován ve dnech před událostí.

Obchody které se účastní Black Friday 2018

Obchody, které se účastní Black Friday 2018

Seznam obchodů, které se účastní BF, roste exponenciálně každý rok. Slevy Černého pátka přitahuji působivý počet kupců, což je důvod, proč fyzické obchody, které nejsou součástí mezinárodních a internetových obchodů se začali účastnit této události.
Seznam všech zúčastněných obchodů byl navržen tak, aby pomohl kupujícím naplánovat v čas, jak budou utrácet peníze pro letošní slevy. Každý obchod je uveden, když ohlásí svou účast, některé i měsíce před kampaní.
Kupující, kteří mají zájem o účast v konkrétním obchodě, mohou snadno zkontrolovat celý seznam a ušetřit tak čas potřebný k ověření potvrzení z každého oficiálního obchodu.

Pokud se obchod účastní Černého pátka, bude pravidelně aktualizován, spolu s informacemi o samotném obchodě, a pokud je
k dispozici, o kategoriích produktů, které budou mít v prospěch slevy.

Diskontní kampaň Black Friday 2018. Co čekat?

Nikdo přesně neví, ale víme, že na posledním černém pátku se také zúčastnili: Alza, Mall, Datart, Electroworld, iStyle.