Dedoles a jejich sympatická snaha zlepšit svět si zaslouží Vaši podporu !

Naše filozofie

Není nám to jedno…

Dedoles věří, že to, co mění svět k lepšímu závisí na našich každodenních rozhodnutích. Proto prodáváme jen oblečení a doplňky vyrobené z kvalitních materiálů a klademe důraz na etickou a udržitelnou výrobu.

Koupí našich produktů se každý zákazník stává součástí iniciativy vytvořit z tohoto světa hezčí místo pro život.

JAK?

Každý den nám dává šanci začít od začátku a být lepším. Dělat víc pro sebe a své okolí a to je na životě to krásné. Každý z nás přece chce, aby po něm něco zůstalo … Našim něco je přání, aby po nás zůstalo lepší JÁ

  • vůči sobě samým,
  • vůči přírodě,
  • vůči společnosti a budoucím generacím.

Vůči sobě samým

Dáváme každému člověku možnost originálně, svobodně a zodpovědně vyjádřit jeho JÁ. Víme, že individualita dělá svět krásným. Proto u nás najdeš design, který pomocí tak běžné věci, jako je oblečení, napoví o Tobě i bez slov trošku víc. Zároveň šíříme respekt vůči stylu ostatních kolem nás. Jedině tak zde budeme spokojeni všichni.

Vůči přírodě

Příroda je pro nás velkou inspirací a je zdrojem materiálů i energie. Příroda byla i inspirací při vytvoření názvu značky Dedoles, protože náš zakladatel Jaro věří, že stejné principy, jako v přírodě, platí i v podnikání. Děda symbolizuje moudrost, zkušenosti, lidskost a dobrotu. Les představuje přírodu a svobodu a je zdrojem energie pro člověka.

Věděli jste, že…

…název Dedoles vznikl spojením dvou silných symbolů?. Dedo symbolizuje moudrost, zkušenost, lidskost a dobrotu. Les představuje přírodu, svobodu a je zdrojem energie pro člověka.

Do svého portfolia vybíráme jen společensky zodpovědné produkty, při jejichž výrobě nikdo netrpí, jsou vyrobeny eticky z kvalitních materiálů, čím se zajistí jejichž dlouhá životnost. V tomto neděláme žádné kompromisy. Dlhou životností Ti zajistíme ušetřené peníze a méně textilního odpadu. Společenský benefit všech Dedoles výrobků ověřujeme a i toto je důvod, proč jinde podobnou kombinaci originálních kousků na jednom místě nenajdete. Přečtěte si příběhy značek , které jsou hrdou součástí našeho portfolia.

Sázíme les

Pro nás jsou mnohem důležitější skutky, jako statusy na sociálních sítích. Vstali jsme proto od počítačů a rozhodli jsme se jednat. Spolu s našimi zákazníky jsme vysadili les, Dedoles les. A budeme pokračovat, protože víme, jak moc jsou pro nás stromy důležité. Každým jedním nákupem u nás přispíváš na dobrou věc přes dedolesné drobné. Všechny tyto peníze budou až do poslední koruny použity k sázení stromků. Podívej se, jak to funguje TU.

Vůči světu a budoucím generacím

Podniky mají velký potenciál měnit a ovlivňovat věci k lepšímu. Uvědomujeme si, že nejdůležitějším zákazníkem je náš zaměstnanec. Musí být přesvědčen o hodnotách společnosti. Jen pokud poslání věří zaměstnanci lze přitáhnout další zákazníky, zlepšovat se a v konečném důsledku dělat ze světa hezčí a lepší místo pro život nás i budoucích generací.

Myslíme na budoucí generace. Chceme, aby i oni měli možnost užívat si krásy přírody a měli dostatek všech zdrojů, tak jako my DNES. Máme vůči sobě závazek, i ve firmě nastavovat ekologické procesy, minimalizovat odpad a zvyšovat kvalitu a udržitelnost materiálů, které používáme, a ze kterých jsou vyrobeny naše produkty. Chceme pomáhat, vzdělávat a sdílet. I proto se každoročně zapojujeme do ponožkové výzvy, přes kterou pomáháme dětem s Downovým syndromem, jejich bezprostřednost a spontálnost je pro nás totiž velkou inspirací. Viz všechny aktivity, kterými zvyšujeme společenskou zodpovědnost a udržitelnost. (Be smarthead)