Jestli chcete některou z těchto věcí, počkejte na Blackfriday !!!

Černý pátek hodí Vašim směrem spoustu různých nabídek ale tohle jsou ty, které skutečně stojí za váš čas a peníze.

 

Černý pátek může být tak trochu jako jít do obchodu s potravinami, když máte hlad a bez seznamu: Skončíte s plným nákupním košíkem věcí, které opravdu nechcete a ani nepotřebujete. Takže pokud nakonec nechcete litovat, že jste cucili růžový přístroj na výrobu zmrzliny nejprve si vytvořte seznam a běžte na to s herním plánem.

Abych vám pomohl s přípravou, poradili jsme se s colegy a udělali pro Vás průzkum trhu. Na základě svých dlouholetých zkušeností s vyhledáváním webových stránek za nejnižší ceny jsme zjistili, že se v těchto categích to nemůžete pokazit.

Malé kuchyňské spotřebiče

Skvělá zpráva pro domácí kuchaře: Pravděpodobně není lepší roční období na nákup kuchyňských spotřebičů než na Černý pátek a během Cyber ​​Week. Bez ohledu na spotřebič, bylo by vzácné najít jej za nižší cenu než v listopadu. Najdete vše od tyčových mixérů přes tlakové hrnce, kuchzňských robotů až po vaflovače – stačí si vybrat model, který byl prověřen a doporučen odborníky.

Produkty značky Amazon

Jsou dvakrát do roka, kdy najdete nejlepší ceny zboží z Amazonu: vlastní první den Amazonu a černý pátek.

Pokud jste například přemýšleli o přechodu na electronické čtečky, nyní by by čas na nákup Kindle, na který jste se dívali. Předpokládá se, že Amazonovy slevy budou zahrnovat nejnižší ceny dosud nově vydané třetí generace Echo a Echo Dot – skvělá příležitost vybudovat inteligentní domov vašich snů za zlomek původní ceny.

[Check it černého pátku vytěžit maximum, sledujte po celou dobu akce stránku Blackfriday.cz , kde aktualizujeme náš seznam zkoumaných obchodů, které skutečně stojí za váš čas. ]

Buy hodinky a sledovače fitness

Možná chcete, aby chytré hodinky sledovaly srdeční frequvenci během tréninku. Možná jste technický feťák, vždycky slídící po nejnovějších gadgetech. Nebo se vám prostě líbí, jak vypadají.

Ať už je váš důvod k tomu couit si chytré hodinky jakýkoliv, černý pátek, je správný čas je konečně knit. Pokud jste se již začleněni do kultury Apple will produce it if the nejnovější verzi, vězte, in the Apple Watch Series 4 uvidíme prudký pokles cen a Series 3 roof sváteční sezóny, protože byla představena řada 5. Apple není týízéžéžéžéžééé na dovolenou, ale Apple Watches bývají výjimkou. Pokud neinvestujete do produců Apple, zobrazí se také významné slevy pro chytré hodinky Android a nositelné sledovače fitness.

Herní console

Herní systémy jsou často drahé a Black Friday obchody se obvykle nedotýkají herního světa. Tento rok se však formuje jinak. Vzhledem k tomu, to console the PlayStation 4 on the Xbox One stále stárnou – a jack se na obzoru víří pověsti o zařízení příští generace – zdá se pravděpodobné, že konečně uvidíme výrazné slevy na Xbox One, Pro X vydané produkty Nintendo Switch to Nintendo Switch Lite pravděpodobně také uvidí snížení cen, díky čemuž se letos v listopadu stane vhodný hráč na rozpočet.

Televizory (tak trochu)

Mnoho lidí si myslí, že Černý pátek je nejlepší čas na nákup televize. Mají jen částečnou pravdu: Historicky se hlavní značky na svých špičkových televizích nesetkaly s výjimečným prodejem, ale objevují se významné nabídky u mírně nižších modelů.

Pokud pro vás jména značek neznamenají a hledáte největší obrazovkou za nejnižší cenu, najdete spoustu vyhodných obchodů. Go pokud chcete nakoupit výhodně špičkové televize, Černý pátek pravděpodobně neposkytne ceny, po kterých toužíte. Samsung is the flagship model of TCL in Vizio, as well as in the case of cenovek.

Každodenní věci které máte při sobě

With má společný cestovní hrnek, sada sluchátek Bluetooth a tracker Bluetooth pro vaše klíče? Jsou to všechno nesmírně užitečné předměty, které během Černého pátku a Cyber ​​Week pravděpodobně klesnou na nejnižší ceny. Je pravděpodobně proto, it is wrong to be relieved – it protects je m ježe použít téměř kdokoli (což z nich činí dokonalý dárek).