Black Friday na lionbaby.sk vám přináší -20% slevy na veškeré zboží

Black Friday na lionbaby.sk vám přináší -20% slevy na veškeré zboží

Vítejte v našem e-shopu Lionbaby.sk. Najdete zde široký sortiment dětského a kojeneckého oblečení, množství kočárků, autosedaček, postýlek, křesílka a pohovky. U nás najdete i potřeby na koupání, hračky, zavinovačky, deky, dětské knihy a ostatní příslušenství pro děti. Také nabízíme dětský nábytek, příslušenství k nábytku a vybavení postýlek a postelí. Na své si přijdou i maminky, pro které máme připraven široký výběr oblečení v sekci móda pro maminky, ale i pomůcky, které jim usnadní krmení, přebalování a nošení dětí.

Nyní máte tyto lhůty na úrovni -20% jen pro Black Friday LionBaby.sk

Black Friday 2017

Source: www.lionbaby.sk

Naše služby

Během celého nákupu našim e-shopem Vás provází náš maskot, který se vyvíjí podle toho, kterou z kategorií právě prohlížíte. Náš maskot, má svůj vlastní příběh, který začíná narozením 8.9.2017. S narozenin děťátka se Vám změní celý život, tak jak se změnil i ten můj. Jeho příchod mi přinesl něco, co jsem dosud neznal: hodně radosti, lásky, úsměvných chvil ale i množství probdělých nocí.

Je samozřejmé, že všichni chceme pro své děťátko jen to nejlepší. Aby mělo stále úsměv na tváři, potřebuje k tomu Vaši lásku. My jsme tu proto, abychom Vám pomohli zajistit to ostatní.

Náš maskot slouží právě k tomu, aby Vám zpříjemnil Váš nákup u nás.

Vybíráme pro klienty z nabídky ten nejlepší zboží, nabízíme výborné ceny a poskytujeme Vám kvalitní služby. Zákazníkům kromě samotného prodeje, nabízíme i telefonické služby spojené s poradenstvím při výběru vhodného zboží.

Díky doručení zboží až domů, Vám usnadňujeme život, šetříme nejen peníze, ale i čas, který je pro Vás, snad to nejcennější.

Proto se řídíme našim mottem: Království pro maminky – Radost pro dětičky

Co je naším cílem?

Spokojený zákazník. Abyste byli zcela spokojeni s našimi službami.

Najdete nás na: www.lionbaby.sk

Black Friday na lionbaby.sk vám přináší -20% slevy na veškeré zboží.

Jsme partneři www.blackfriday.cz.