Chytré rady na Černý pátek 2017

Chytré rady na Černý pátek 2017

Nejvýznamnější den roku na nakupování se rychle blíží a proto budeme vám prezentovat pár chytrých rád na Černý pátek 2017.

Zda ještě nemáte velice dobře strukturovaný plán nákupu bylo by to dobře brát v úvahu následující rady pro úspěšný Černý pátek 2017.

Chytré rady na Černý pátek 2017

1. Stanovte si rozpočet.

V tomto období může být velice lehké aby jste si nechali zakouzlený asi nebudete stanovit jeden limit vašich nákladů. Můžete najít výrobky s velice velkými slevami až do 70%-80%, ale které stejně by byly mimo vašeho rozpočtu. Dobře si zamyslíte předem kolik vy jste chtěli utrácet a za co chcete utrácet a držte se k plánu.

2. Udělejte vyhledávaní.

Dobře si zamyslíte co přesně potřebujete a co chci chcete koupit. Stanovte si jednu cenu kterou chcete utrácet za tuto věc a pokud jste si tu cenu nepřesahovat. Je velice důležité dělat vyhledávaný nějakou dobu předem. Před Ćerným pátkem 2017 musíte srovnat ceny z různých obchodů. Například, chcete si koupit jeden telefon iPhone nebo jeden smartphone, začnete sledovat cenu tohoto iPhonu nebo smartphonu ve více obchodech. Dělejte evidenci cen ze všech obchodu. V minulosti byli více maloobchodníci tedy měl zvyk zvýšit ceny výrobků před Ćerným pátkem a následně jich klesnout.

Dělali to aby vytvořili falešný dojem že oni mají největší slevy. Ve skutečnosti to se stalo nelegálně aby maloobchodníci dělali takové věci a v posledních letech už jsme registrovali takové stížnosti ze strany klientů ale nikdy není špatně dát si na to pozor.

3. Berte v úvahu způsob platby.

Hodně osoby zaplatí s kreditními kartami nebo kartami typu Avantaj v tomto období. Většina těch kteří platí takový způsobem na koupi víc než si plánovali koupit na Ćerném pátku 2017. Osobně si myslím že tak to je efektivní jen zdá si právě stěhoval do jiného domů a stejně jsi musel koupit více věcí najednou. Jestli nejste takové situaci, radši nedostávejte se do dluhů, zůstaňte do stanového rozpočtu.

4. Hotovost nebo kartu?

Ze zkušenosti minulých Černých pátků, zdá se že osoby které si zvoli způsob platby v hotovosti/ dobírkou mají výhodou. To se stane protože maloobchodníci jsou zainteresované jsi zpátky dostat peníze a proto stanoví jako prioritní dodání objednávek na dobírku.

5. Jaké obchody jsou na žebříku prodeje?

Minulý rok byl první rok kdy veškeré důležité obchody z České republiky připravily kampani na Černý pátek nebo Black Friday. Tyto obchody se připraví black Friday 2017 s rekordními prodeji.  Mezi obchody které se zúčastnily  minulý rok na Black Friday jsou : ALZA, MALL, DATART, ELECTROWORLD, ZOOT, iSTORES, iSTYLE, PARTEMY  a tak dále. Je důležité sledovat všechny kampaně Black Friday 2017 zúčastněných obchodu a srovnat jich. Potom nakupte Odkud je nejlevnější. Zároveň neomezit asi jen na výrobky IT&C. Black Friday 2017 nebo Černý pátek 2017 je pro všechny typy nákupu. Vedle iPhone tablet televizi a domácí spotřebiče mohou být slevy na oblečení, kosmetické výrobky, cestování, dětské hračky a mnoho dalších věcí.

6. Znáte svá práva.

Musíte si informovat ochraně vašich práv jako spotřebitele. Jakákoliv osoba má právo vrátit  výrobek objednání na internetu zda není spokojen s tímto bez údaní důvodu. Ale nejlépe je přistoupit na internetovou stránku mezinárodní organizace spotřebitelů kde můžete číst poslední informace z tohoto oblasti. Můžete přistoupit přesně ZDE.

Doufáme že chytré rady pro Černý pátek 2017 byli napomoci a vítáme vás znovu na internetovou stránku www.blackfriday.cz další informace o Ćerném pátku 2017 nebo Black Friday 2017.

Černý pátek 2017

Černý pátek 2017