Black Friday Samsung

Black Friday Samsung v top preferenci zákazníků

Black Friday Samsung není náhodně v top preferenci zákazníků. Samsung existuje již 70 let na trhu elektronických výrobků a domácích elektrospotřebičů, s posláním „vytvořit lepší svět“. Jejích slogan je „making a better world“ a dosud dodrželi slovo.

V dnešní době statistiky ukazují, že Samsung je lídrem na světovém high-tech trhu ve výrobě elektroniky a v digitálních mediích tím, že přináší inovativní výrobky a kvalitativní služby. Můžeme říct, že Samsung nám poskytuje jedny z nejlepších elektronických výrobků. Jak se očekávalo, dané výrobky nejsou z těch nejlevnějších. Ale díky Black Friday máme možnost dosáhnout vysněných elektronických výrobků a domácích elektrospotřebičů.

Black Friday Samsung

Black Friday Samsung

Historie Black Friday Samsung

Black Friday Samsung se organizuje hned od prvních kampaní Black Friday, od roku 1950. V té době neexistoval internet a lidé čekali hodiny ve frontě, aby se dostali do obchodu.

Doorbusters deals nebo špičkové výrobky jsou výrobky s velkými slevami a v omezeném množství. Výrobky jsou uměle tolik zlevněné, aby přitáhly co nejvíce kupujících. Samozřejmě, že u Black Friday Samsung se aplikuje stejná marketingová strategie.

Jak si počít pro získání nejlepších cen?

Tak dobře, budeš muset zůstat vzhůru podstatnou část noci. Ve všech předchozích ročnících Black Friday byl stejný scénář. Všichni kupující se přihlásili online v 00:00 a webové stránky zkolabovaly.

Pro zvýšení šance na úspěch je nejlepší použít Wishlist. Vlož do Wishlist všechny požadované výrobky den předem. Následně zůstaň online v 00:00 hodin v době zveřejnění nabídek a vyselektuj jen výrobky s největší slevou a dokonči objednávku. Tímto způsobem zvýšíš svoje šance na úspěch.

Minulý rok, na Black Friday Samsung byly nejžádanější televizory Samsung všech druhů. Ve věci chytrých telefonů, nejžádanější byl Samsung Galaxy S6 Edge. Tento rok se třešničkou na dortu jeví Samsung Galaxy S8.

Pro zábavu vám ukážeme video pořízené v americkém obchodě Walmart v roce 2016.