Black Friday Apple 2017

Černý pátek pro produkty společnosti Apple

Black Friday Apple 2017. Z důvodu skutečnosti, že Black Friday 2017 již představuje super nabídky pro výrobky Microsoft a Samsung, teď se objevuji také nabídky pro výrobky Apple. Již se objevily nabídky iPhonem iPad, MacBook a Apple Watch.

Tento rok Black Friday padne na den 24. listopadu, hned poté přichází Cyber Monday, dne 27. listopadu, jinak doposavad dvě oddělené události. Black Friday se vztahoval na nákupy ve fyzických obchodech a Cyber Monday pro online nákupy. V současnosti, online nákupy rostly exponenciálně rok od roku, to způsobilo sloučení těch dvou události do jednoho prodlouženého víkendu pro offline a online nákupy.

Black Friday Apple 2017

Co můžeme očekávat od Black Friday Apple 2017?

Nejdůležitější záležitost je, že bychom neměli očekávat slevy od Apple Store.

Normálně, Apple Store neposkytuje slevy na Black Friday. V posledních letech Apple Store se nezůčastnil Black Friday. Buď to nepotřebuje, nebo nemá zájem. Apple nikdy neprozradil důvod své neúčasti na Black Friday. V minulých letech jen obchody Apple v USA poskytly nějaké gift karty. Karty se týkaly jen nákupů nad úrčitou hodnotou. Očekáváme stejný způsob i v roce 2017.

Apple Black Friday 2017, rady pro dobré nákupy:

  1. Black Friday Apple distributoří. S ohledem na výše uvedené důvody, doporučujeme uskutečnit nákupy na Black Friday od redistributorů. Vyhledejte autorizované distributory od Apple. Seznam všech autorizovaných distributorů Apple lze nalézt na stránce Apple.
  2. Black Friday Apple obchody. Můžete začit hledání nabídek Black Friday Apple 2017 v následujících obchodech: www.datart.czwww.mall.czwww.czc.czwww.imobily.eu

Black Friday iPhone. Neočekávejte velké slevy. Obvykle, slevy spočívají v lepších podmínkách úvěrování. Někteří distributoři mohou nabidnout platbu na splátky bez úroků, jini mohou poskytnout iPhone 7 yza 1 Euro za dvouleté smlouvy a více, jini mohou nabídnout výhodnější  předpltané, s více možnosti na internetu, atd.

Samozřejmě nejlepší nabídky budou starší modely iPhone, iPhone 7 a iPhone 6.

Co se týká iPhoneX, zde určitě nebudou poskytnuté slevy. Sotva se stal dostupným ve vybraných obchodech na základě objednávek předem.

Black Friday iPad. Celosvětová historie Apple poukazuje na skutečnost, že iPad je používán ze strany distributorů jako „doorbusters“ nebo top výrobky. Ošekává se i v tomto roce, že se stane stejná věc, hlavně co se týče výrobků uvedených na trh vloni v červnu (iPad Pro 10.9” a 12.9″ iPad Pro). Větší slevy se ošekávají pro modely uvedené na trh ze strany Apple v březnu 2017, model iPad 9.7” a model 7.9” 128GB iPad mini 4).

Black Friday iPhone 2017

  1. Black Friday Apple 2017 transport. Dejte pozor, aby jste získali dopravu zdarma. Výrobky Apple jsou drahé i se slevou, musíte proto brát ohled na nabídky včetně dopravy. Některé obchody mají vysoké ceny ale dopravu zdarma. Jiné obchody mají nižší ceny ale nenábízejí dopravu zdarma. Musíte být pozorní na porovnání cen včetně dopravy.

Dále Vam chcí prezentovat video obsahující rady odborníka na shopping výrobků Apple v den Black Friday.

Source: YouTube