Kdy je Black Friday 2017?

Kdy je Black Friday 2017? Black Friday nebo černý pátek se uskuteční 24. listopadu.

Ale co je Black Friday nebo černý pátek ? No, to je největší nákupní den v roce a probíhá poslední pátek v listopadu.
Zda ušetříte koupit něco důležitého, nebo jen chcete vidět, jaké nabídky jsou, raději počkejte, až na ten den Černý pátek, kdy můžete si koupit požadované produkty s výraznou slevou.
Nicméně, doporučujeme sledovat několik dní před začátkem akce a to protože konkurence mezi obchody, je velmi vysokou a mnoho obchody začínají krást starty dříve než konkurence nabízí.
V minulosti Black Friday nebo Černý pátek byl následován Cyber ​​pondělí (27.listopadu). Před lety, Cyber ​​pondělí byla samostatná akce věnovaná především on-line nakupování. V posledních letech to se stala právě rozšíření Černého pátku přes víkendem.

Odkud pochází Černý pátek?

No, Černý pátek má svůj původ právě ve Philadelphii, SSA, počátkem roku 1950. Od té doby, obchody začaly nabízet slevy den po Dni díkůvzdání (Thanksgiving) a poprvé v roku začali psát účetní data v černým inkoustem namísto červeného inkoustu. V té době červeným inkoustem se označovali účetní ztráty a černým inkoustem účetní zisky a od této doby dostalo jméno Černý pátek.
Již několik let a v České republice dostala chuť na slevách ve dne Černého pátku a víc a víc obchodů se k tomuto připojí.
Například v roce 2016 mezi zúčastněnými obchody byly následující:

Co jsme se z minulých let naučili?

Online je jednodušší
Zpočátku lidé raději šli za nákupy v obchodech na Černý pátek, ale po mnoha panice a roztrhaných šatech většina kupujících dospěli k závěru, že moudrý a jednodušší je on-line.
Takže si všimneme, že se černý pátek téměř úplně přesunul do online prostředí.
Váš mobilní telefon je králem
Globálně, více než polovina nákupů v Černým pátku jsou na svém mobilním telefonu nebo tabletu. Pokud se v roce 2015 se průměrný nákup mobilních a tablet byla 48% v roce 2016 se zvýšil na 64%.
Je to víc než jen jednodenní událost
I když to začalo jako jedna jednodenní akce, konkurence mezi obchodníky rozšířila událost do víkendových slev. V podstatě událost Černý pátek začíná v 00:00 a trvá až do pondělí, tzv.
Cyber ​​pondělí v 00:00. Zůstaňte připravený po celou tuto dobu.
Nakupování o půlnoci
Statistiky ukazují, že většina zákazníků přístoupí k stránkám se slevami ihned v 00:00 na Černý pátek, potom následuje pokles v době mezi 01: 00- 05:00 a v 05:00 hod počet návštěvníků se zvyšuje o více než 200%.