Black Friday Tesco

Kdo je Tesco?

Tesco je jeden z největších obchodních řetězců působících v Česku. Do Česka vstoupil v roce 1996 a přinesl zajímavou alternativu k již zavedeným obchodům. Tesco je společnost s dlouhou historií. První zmínky můžeme najít už ve třicátých letech minulého století. A první hypermarket Tesco otevřelo již v roce 1975.

Tesco je moderní dynamicky se rozvíjející společnost. V současné době Tesco najdeme i na internetu pod názvem itesco.cz, s možností on-line nakupování, službami jako Klikni + Vyzvedni, Tesco Mobile, F&F, Clubcard.

Black Friday Tesco

Black Friday Tesco se koná již pravidelně. Kromě obvyklých celoročních slev, které Tesco přináší ve svých obchodech i on-line shopu itesco.cz je Black Friday příjemným zpestřením a příležitostí ve světě slev. Slevy jsou určeny především pro majitele Tesco Clubcard, ale stát se členem Tesco Clubcard je maličkost. Stačí se zaregistrovat a svět slev a výhod je na dosah.

Výhoda Black Friday Tesco je ta, že obchody Tesco nabízejí široký sortiment zboží. Potraviny, domácí potřeby, potřeby pro školáky, oblečení, módu, kosmetiku, čisticí prostředky. Vše, co potřebuje běžná domácnost, dům, zahrada.  Na Black Friday Tesco může ušetřit celá rodina!

Black Friday Tesco

Prodej Black Friday Tesco

V minulých letech začal Black Friday Tesco s 30% slevou na veškeré oblečení a doplňky F & F. Full HD Smart LED televizor Sharp LC s úhlopříčkou 123 cm za pouhých 8 799 Kč! Kávovar Delonghi se slevou 24%, vysavač Rowenta se slevou 51%, za pouhých 1699 Kč. Z potravin byla například vepřová plec bez kosti levnější o 41%, Tesco Value mouka o 22%, prací prášek Ariel o 54%.

Kromě totálního výprodeje F&F, jsme se mohli dočkat výrazných slev u celé řady zboží, za povšimnutí stojí 30% sleva na všechna alkoholická i nealkoholická šumivá a perlivá vína! Konec roku se blíží a bez přípitku s bublinkami to nejde! Holicí strojek Philips se slevou 50%, Remington se slevou 53%, Sluchátka Philips se slevou 48%, vysoušeč vlasů Philips se slevou 57%.

Kdy je Black Friday Tesco?

Společnost Tesco totiž ve jménu pohodlí svých zákazníků vždy naplánuje Black Friday Tesco na celý týden. Například Black Friday Tesco 2016 se konal od 23. listopadu do 29. Listopadu. Black Friday Tesco týden 2017 se konal od 22. Listopadu do 28. Listopadu.

Co bude v nabídce Black Friday nebo Černý Pátek Tesco 2018 zatím nevíme. Black Friday 2018 se koná 23. Listopadu.

Podívejte se na všechny prodeje v Black Friday.