Black Friday Reserved 2018

Oblečení a móda. Styl, osobitost, pohodlí, jedinečnost, kvalita. Reserved má všechno. Značka, která táhne. A není se co divit. Vychytané kolekce pro ženy, muže i děti. Značka Reserved nás umí obléct od hlavy až k patě. Reserved svetry, halenky, sukně, kalhoty, saka, kostýmy, bundy, košile, trička. Prostě Reserved.  Black Friday Reserved 2018 se bude konat v poslední listopadový pátek. Celosvětový Black Friday 2018 letos připadá na 23 listopad.

Pokud bychom si mohli dovolit nakoupit kompletní kolekci Reserved, možná by nám bylo 365 dní v roce málo. Značka Reserved ve svých kolekcích nabízí takový výběr, že bychom stěží někam šli ve stejném oblečení dva dny za sebou. 23. listopadu na Black Friday Reserved 2018 bychom měli zpozornět a zůstat u svých počítačů, nebo navštívit některou z kamenných prodejen Reserved. 

Black Friday Reserved 2018

Černý pátek je den slev, a to se počítá. Jistě, naše šatníky jsou dobře vybavené, a možná už nemáme místo na další nové oblečení. Netřeba nám novou mikinu, kardigan, plavky, bundu, sako, overal. Značka Reserved nabízí veškerý sortiment po celý rok, není nutností se unáhlovat. To ale není pravda! Módní kolekce Reserved jsou přesvědčivé a neodolatelné. Black Friday Reserved 2018 nenechá nikoho v klidu. Co na tom, že náš šatník praská ve švech. Co na tom, že značka Reserved už uspokojila naše potřeby vypadat v každém okamžiku jedinečně. A pohodlně zároveň. Oblékání nás prostě baví! Nespočet kombinací, barev, materiálů, střihů a stylů snad nikdy nejde vyčerpat. Black Friday Reserved 2018 nám může pomoci naši zábavu dovést k dokonalosti. Bavit se oblečením! Slevy na Black Friday jsou výrazné a pokud bychom si v jiných běžných dnech mohli dovolit koupit jeden, dva kusy oblečení, na Černý pátek jsou příležitosti zcela jiné.

Kolekce Premium Collection Reserved pro muže i ženy, Concept Collection Reserved pro děti, Lookbook Autum /Winter Reserved, I can boogie Campaign 2018 dělají ze značky Reserved něco víc než jen módní značku. Je to zábava a osobitost. Black Friday Reserved 2018 nás může pobavit. Sami si můžeme vytvořit vlastní kolekci Reserved a být tak sami sebou.  Black Friday je jediný den v roce, ale my se oblékáme po celý rok. Proto bychom si neměli Black Friday 2018 nechat ujít.