Black Friday Baťa

Black Friday je nejlepší den v roce, kdy můžeme ušetřit. Na Černý pátek můžeme nakoupit zboží zlevněné třeba i o 70%. Sleva Black Friday 70%. Sleva Black Friday 80%. Nebo sleva Black Friday 40%. I to je dost. A nejde jenom o výprodeje vyšlých modelů nebo posledních kusů. Black Friday je celosvětový den slev. Co s ušetřenými penězi? Co takhle uložit si je do peněženky? A co do kožené peněženky Baťa?

Baťa nabízí celou módní kolekci. Boty, kabelky, bundy, batohy, tašky, peněženky. Ale i Baťa opasky, Baťa bundy, čepice, klobouky, Baťa kravaty, deštníky, Baťa ponožky, Baťa šátky a šály.  Hlavním artiklem značky Baťa však zůstává stále obuv.  Black Friday Baťa 2018 má tedy co nabídnout. Vybrat si může každý, protože nejen široký sortiment je na Černý pátek k mání, ale i široká nabídka různých jiných značek.

Bellinda,  Picard,  Bata Red Label, Bugatti,  Gabor, Vagabond, S. Oliver, Camel active bags. Vše ve značkových prodejnách Baťa, nebo na on line obchodu www.bata.cz. Black Friday Baťa 2018 může být příležitost pro nákup nejen módy z Baťa trendy kolekcí, ale i příležitostí pro nákup sportovní obuvi nebo doplňků. Na pultech prodejen Baťa nebo v e-shopech Baťa nechybí značky jako Adidas, Nike, Puma, Le Coq Sportiv, a další. Akce  Black Friday Baťa 2018 je příležitostí nejen pro doplnění šatníku a botníku za příznivou cenu ale i sportovní nebo vycházkové obuvi.

Black Friday Baťa

Baťa je celosvětovou značkou. Akce Black Friday Baťa 2018, který letos připadne na 23. listopad bude tedy po celém světě.  Sleva Black Friday Baťa 2018 v kamenných obchodech, sleva formou slevových kupónů, nebo kódů Baťa. Nebo přímo Black Friday slevový kód Baťa.

Podívejme se tedy včas do svých šatníků, botníků, poliček a zásuvek a připravme se na 23. listopad 2018. Obuv a móda Baťa je zárukou stálosti a kvality. Navíc z oblíbených kolekcí se vybírá snadno a příjemně. Vyměňme starší, okoukané, za nové a současné. Dámské Baťa kolekce Deklarace nezávislosti, Kočičí pohled, Styl ve městě, nabízí mnoho na výběr! Pánské Baťa kolekce Nejen pro fanoušky Chelsa , Hlavou na pláži, nohama ve městě, nebo Škola stylu – obutí pro opravdové milovníky kvality, je inspirací pro všechny muže. Black Friday Baťa 2018 může určit nový styl našeho oblékání.