Black Friday MALL.CZ 2018

Na MALL.CZ už je Černý pátek. Online shop již začal s akcí slev, výprodejů a výhodných cen. MALL.CZ je jedním z největších českých internetových obchodů, nabízejících spotřební zboží. Působí ale také na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Maďarsku, Chorvatsku. V nabídce MALL.CZ můžeme najít kolem 200 000 produktů.

A teď to hlavní – MALL.CZ je schopen denně vyexpedovat přes 10 000 objednávek. To všechno jsou dobré důvody, aby Black Friday MALL.CZ 2018 byla úspěšná akce! Včasná expedice, bezproblémové dodání zboží k zákazníkovi, široký sortiment. Základní kameny každého dobrého online shopu. A MALL.CZ je tím pravým, a ve spojení s celosvětově probíhající akcí Black Friday může být nakupování plné příjemných překvapení.

Co tedy můžeme na Black Friday MALL.CZ 2018 očekávat?

black friday slevy mall.cz

Source: mall.cz

Největší Black Friday právě teď na MALL.CZ – tak nazval MALL.CZ letošní akci Black Friday. Připomeňme, že Black Friday letos připadne na 23. listopadu. Některé obchody a firmy již na tento datum nehodlají čekat a vlnu slev spustily předem.

Na stránkách MALL.CZ nás přivítá nápis začít nakupovat. Tak se dostaneme do nabídky Black Friday MALL.CZ 2018. Nabídky jsou řazeny klasicky podle kategorií, nebo můžete vybírat z nabídky To nejlepší z Black Friday. MALL.CZ připravil pro zákazníky ještě tzv. Vlny slev. Každých 6 hodin se přidávají nová sleva! Kolik zbývá do konce vlny slev a začátku nové vlny můžeme sledovat na počítadle. Tak vypadá Black Friday MALL.CZ 2018 na MALL.CZ

Zde je malá ochutnávka z nabídky slev: Niceboy PILOTQ5 – sleva 56%, Philips onicare HX6721/35 Healty White – sleva 40%, televizor SONY KD – 55XF7077 – sleva 53%, ASUS ZenFone 5 Meteor Silver – sleva 20%, Lenovo Moto Z 4GB/32GB Sinle SIM Black – sleva 64%, Apple MacBook Air 13 – sleva 27%, ACER TravelMate P 2510 – sleva 25%.

Black Friday MALL.CZ 2018 – Produkty

Black Friday MALL.CZ 2018 je opravdu pestrý. Nejde jenom o elektroniku. Nabídka Black Friday zahrnuje i sportovní potřeby, drogerii, chovatelské potřeby, knihy, produkty pro zdraví, domácnost, prostě všechno. Můžeme tak výhodně koupit stan, čistící tablety do myčky, knižní bestseller, spacák, autorádio, navigaci, plyšový batoh Já Padouch, tlakový hrnec, nebo brusle. Ano i brusle, zima je přede dveřmi a zamrzlý rybník bude to pravé místo pro naše zimní radovánky. Samozřejmě s novými bruslemi zakoupenými na MALL.CZ